اطلاعات تماس

تهران خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)
نبش کوچه سی و هفتم پلاک 163
طبقه سوم واحد6

ما همه روزه در دسترس هستیم

بتونه سنگی

بدنه خودرو در زیبایی و ارزش گذاری خودرو بسیار حائز اهمیت است. از این جهت بسیاری از افراد در مراقبت از بدنه خودرو خود، کوشا هستند. به همین دلیل بسیاری از محصولات مراقبتی از بدنه خودرو تولید شده‌اند که جلوی خط و خش جزئی را می‌گیرند و مانع از آسیب دیدگی بدنه می شوند. اما به دلیل ضعف ساختاری که بدنه های خودروهای داخلی دارند، در اکثر تصادفات، بدنه آسیب می بیند و نیاز به صافکاری پیدا می کند. در برخی از تصادفات شانس با صاحبان خودرو یار است و بدنه خودرو با انجام صافکاری بدون رنگ به حالت اولیه باز خواهد گشت.

اما بعضی از اوقات کار از محصولات مراقبتی و حتی صافکاری بدون رنگ نیز می گذرد و بدنه نیاز به صافکاری سنتی و با رنگ دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کف پاش کارواش و خرید با ما تماس بگیرید.

رنگ آمیزی مجدد مراحلی دارد که در هر کدام از این مراحل باید محصولات و لوازمی استفاده شود که رنگ بر روی بدنه به خوبی بماند و دچار اکسایش نشود. در یکی از این مراحل از نوعی بتونه به نام بتونه سنگی استفاده می شود.

این سایت قصد دارد در این مقاله شما را با چیستی بتونه سنگی، خرید و فروش آن، نحوه خرید اینترنتی و قیمت بتونه های سنگی آشنا کند. اگر شما از نقاشان خودرو هستید و یا از افرادی هستید که خود به دنبال خرید لوازم نقاشی برای خودروی خود می‌گردید، بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید تا با بتونه سنگی و نحوه خرید آن آشنایی کامل پیدا کنید.

برای خرید نانو سرامیک بدنه خودرو و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

بتونه سنگی چیست؟

بتونه سنگی یکی از محصولات پرکاربرد در زمینه‌ی پر کردن منافذ است. محصولی شیمیایی است که از آن برای پر کردن، هم تراز کردن و موج گیری منافذی که بر روی سنگ، فلز و چوب وجود دارد، استفاده می شود. البته این بتونه ها را می توان بر روی سطوح دیگری نیز چون سطوح آهنی، یو پی وی سی، فایبرگلاس و … نیز اجرا نمود.

از بتونه سنگی برای پر کردن درزهای آهنی مانند چهارچوب های درب های خانه و پنجره های آهنی استفاده می شود. همچنین این نوع بتونه در رنگ فروشی ها و ابزار فروشی ها موجود می باشد و می توان با استفاده از آن زیرسازی دیوارهای خانه را انجام داد و بر روی آن رنگ آمیزی کرد. از این بتونه برای پر کردن درزها و ترک های دیوار نیز استفاده می شود. البته کاربرد اصلی بتونه سنگی در رنگ آمیزی خودرو می باشد.

در رنگ آمیزی خودرو، از بتونه سنگی برای پر کردن و صاف کردن قسمت های جزئی است که در صافکاری بطور کامل صاف نشده و به اصطلاح  موج دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سرامیک بدنه خودرو با ما تماس بگیرید.

خرید بتونه سنگی

در زمان خرید بتونه سنگی، مواردی هستند که نقش بسزایی در آن دارند. شما هنگام خرید بتونه سنگی باید این نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را در این زمینه داشته باشید. در ادامه به معرفی نکات مهم هنگام خرید بتونه سنگی، خواهیم پرداخت.

 1. جنس محصول: اگر محصول بتونه سنگی خریداری شده توسط شما، اصل نباشد، به تبع کیفیت پایینی خواهد داشت. کم بودن کیفیت بتونه سنگی، منجر می شود که محصول نتواند تاثیرات لازم و کافی را بر روی بدنه خودرو بگذارد. همچنین ممکن است در صورت اصل نبودن کالا، علاوه بر کیفیت پایین، تاثیرات مخربی بر روی رنگ بدنه خودرو بگذارد و موجب ایجاد آسیب های جبران ناپذیری شود. این بتونه ها علاوه بر خاصیت صاف کنندگی و پر کنندگی، در مقابل اکسایش از بدنه و رنگ مراقبت می کنند. اگر جنس محصول خریداری شده اصل نباشد، موجب اکسید شدن آهن بدنه می شود.
  برای کسب اطلاعات در  مورد ماندگاری پوشش سرامیکی بدنه خودرو این مطلب را مشاهده کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.
 2. فروشنده معتبر: هنگام تهیه بتونه سنگی، باید بدانید که آیا فروشنده از اعتبار بالایی در بازار فروش این محصولات برخوردار است یا خیر. این اعتبار رابطه مستقیم با کیفیت محصولات دارد. اعتباری که فروشنده کسب کرده است به دلیل فروش محصولات درجه یک می باشد. از طرفی هیچ فروشنده‌‌ی معتبری به خریدار، برای سود بیشتر، جنس بی کیفیت و تقلبی عرضه نمی کند.
  پس برای خرید یک نانو سرامیک خودرو با کیفیت، باید به معتبر بودن فروشنده آن نیز توجه شود. فروشندگان اینترنتی بتونه سنگی، اغلب اجناس با کیفیت را به فروش می رسانند، اما ضمانت اصالت کالا، می تواند خیال شما را راحت کند. ایران کار این ضمانت را به شما ارائه می کند.
  اگر میخواهید در مورد کم شدن قیمت خودرو با سرامیک بدنه اطلاعاتی کسب کنید این مطلب را بخوانید.
 3. حجم محصول: نکته آخر که باید در زمان خرید بتونه سنگی به آن توجه داشته باشید، حجم محصول است. میزان آسیب دیدگی در هر تصادف، متفاوت است. این محصول در حجم های مختلفی  موجود می باشد و شما می توانید در این سایت، ثبت سفارش کنید. 
 4. نوع محصول: محصول بتونه سنگی در انواع مختلفی وجود دارد. به همین دلیل نیاز است که متناسب با خواسته و انتظاری که از محصول دارید، آن را خریداری کنید. این محصول در مدل های مختلفی موجود است. شما متناسب با نوع بتونه سنگی‌ای که صافکار به شما گفته، می توانید اقدام به تهیه بتونه کنید.
  برای اینکه بدانید تفاوت نانو سرامیک خودرو با پولیش بدنه خودرو چیست این مطلب را مطالعه کنید.

فروش بتونه سنگی

فروش بتونه های سنگی توسط فروشندگان معتبر به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می گیرد. در بخش بعدی در مورد فروش بتونه سنگی به صورت اینترنتی به طور مفصل صحبت خواهد شد. اما در این قسمت درباره فروش بتونه سنگی به صورت حضوری، نکاتی را بیان کند.

1.  خرید اجباری: ممکن است زمانی که شما به یک فروشگاه برای خرید بتونه سنگی مراجعه می کنید، فردی که قصد فروش بتونه های سنگی به شما را دارد، در مورد مزیت های آن تملق کرده و شما را مجاب به خرید کند، در حالی که شما نیاز به آن نوع از بتن سنگی ندارید. بنابراین بهتر است که از فروشگاه هایی که شناختی نسبت به آن ندارید، خرید انجام ندهید.

برای بررسی مزایا و معایب سرامیک بدنه خودرو این مطلب را مطالعه کنید.

2. تنوع کمتر: همانطور که می دانید بتونه سنگی دارای مدل های مختلفی می باشد. معمولا سایت های اینترنتی تنوع بیشتری نسبت به فروشگاه ها دارند و شما با حضور در فروشگاه ها، این امتیاز را از دست می دهید و نمی توانید انواع مختلف بتونه سنگی را مشاهده کنید.

3. فرصت خرید محدود: فروش بتونه سنگی در فروشگاه‌های حضوری، ایراداتی دارد. مهم ترین آن ها اینست که شما فرصت فکر کردن محدودی دارید و با حضور در فروشگاه، باید در زمان محدود، اقدام به خرید کنید و نمی توانید به مانند فروش اینترنتی، اقدام به خرید کنید.

4. مشاهده محصولات از نزدیک: فروش بتونه سنگی در فروشگاه ها، مزیت منحصر به فردی دارد و آن این است که در هنگام خرید حضوری، شما می توانید محصول  مورد نظر را از نزدیک مشاهده کرده و از اصل بودن آن مطمئن شوید.

برای اینکه بدانید جنس نانو سرامیک بدنه خودرو چیست این مطلب را مطالعه کنید

فروش بتونه های سنگی  هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

خرید اینترنتی بتونه سنگی

خرید بتونه سنگی به صورت اینترنتی باید از سایت های معتبر انجام گیرد. معتبر بودن یک سایت در گرو تضمین هایی است که به خریدار ارائه می کند. در خرید اینترنتی بتونه سنگی نکاتی را باید رعایت نمود. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

1.  نظرات کاربران: اکثر سایت های فروش اینترنتی، در زیر هر محصول قسمتی را در نظر گرفته اند که برای ثبت نظرات کاربران می باشد. بهتر است قبل از خرید اینترنتی بتونه سنگی، به بخش نظرات سایت مراجعه کرده و از رضایت مشتریان سابق از محصول مطمئن شوید. البته این نظرات به تنهایی نشان دهنده خوب یا بد بودن یک محصول نمی باشد؛ زیرا ممکن است که خود سایت نظرات بد را حذف کند و یا رقیبان اقدام به ثبت نظرات منفی کنند.

جهت ثبت سفارش پولیش نانو سرامیک رنگ خودرو به راه های ارتباطی درج شده مراجعه کنید.

2.  تعداد بازدید کنندگان سایت: یکی از نشانه های معتبر بودن یک سایت تعداد بازدید کنندگانی است که به آن سایت ورود می نمایند. بنابراین بهتر است این نکته را نیز هنگام خرید اینترنتی بتونه سنگی، لحاظ کنید.

3.  تضمین خرید: یک فروشنده معتبر در هنگام خرید اینترنتی بتونه سنگی،  به مشتریان خود تضمین می دهد که محصولی که خریداری می کنند، اصل بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. زمانی که یک سایت اینگونه به شما تضمین دهد و در صورت مغایرت، امکان مرجوع کردن کالا وجود داشته باشد، شما می توانید با خیالی آسوده خرید کنید. ایران کار یکی از فروشندگان انواع محصولات نگهداری و تعمیرات بدنه خودرو می باشد. این سایت ضمانت خرید به شما ارائه می دهد و هنگام خرید اینترنتی بتونه سنگی از این سایت، مشکلی بابت اصل بودن آن نخواهید داشت.

برای آشنایی بیشتر با اسپری پوشش سرامیکی به واتس آپ سایت پیام بدید.

4.  تنوع محصولات: هرچه یک سایت اینترنتی فروش بتونه سنگی، تنوع محصول بیشتری داشته باشد، نشان دهنده خریداران بیشتری است‌. بنابراین می توان گفت، یکی از مواردی که می تواند خرید اینترنتی بتونه سنگی را تضمین کند، تنوع محصولات سایتی است که از آن خرید می کنید. شایان ذکر است که در سایت ایران کار، تنوع محصولات بسیار بالا بوده و انواع بتونه سنگی در ابعاد و وزن های مختلف موجود می باشد.

5.  درگاه پرداخت: سایت های خرید اینترنتی بتونه سنگی که اعتبار بالایی داشته باشند، برای پرداخت اینترنتی از درگاه های معتبر استفاده می کنند و شما را به درگاه های ناشناس و نا امن، منتقل نمی کنند. در زمان خرید اینترنتی بتونه سنگی، حتما به این نکته، توجه ویژه داشته باشید.

برای آگاهی از اسپری چربی زدا نانو سرامیک با شماره های سایت در تماس باشید.

قیمت بتونه سنگی

عوامل مختلفی هستند که می توانند بر قیمت بتونه سنگی تاثیر گذار باشند. اما در زمان خرید بتونه سنگین باید به قیمت آن توجه نمود و فقط باید بر کیفیت محصول خریداری شده، تمرکز کرد. زیرا ضررها و عواقب بتونه سنگی قیمت کمتری نیز دارد، بیشتر از هزینه ای است که شما برای خرید بتونه سنگی با کیفیت پرداخت خواهید کرد.
اما به طور کلی می‌توان گفت مواردی از قبیل کیفیت محصول، سایت عرضه کننده محصول، میزان حجم محصول، تولید داخل یا وارداتی بودن آن و مواردی از این دست بر قیمت بتونه سنگی تاثیر گذار هستند. هرچه کیفیت یک محصول بیشتر باشد، بدیهی است که قیمت آن نیز افزایش می یابد. بنابراین گران بودن قیمت بتونه سنگی را نباید به حساب گران فروش بودن فروشنده آن گذاشت.

برای اطلاع از سایر ویژگی های اسپری سرامیکی هیبریدی محافظ به شماره واتس آپ درج شده مراجعه کنید.

البته برخی از افراد سودجو اقدام به فروش بتونه سنگی بی کیفیت به جای بتونه سنگی با کیفیت با قیمت بالا می نمایند. حجم محصول نیز در قیمت بتونه سنگی تاثیر گذار است. هرچه حجم محصول بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. مورد آخر که بر قیمت بتونه سنگی تأثیرگذار است وارداتی بودن آن می باشد. به طور کلی محصولات وارداتی به دلیل اینکه به قیمت دلار وابسته اند دارای قیمت بالاتری نسبت به محصولات داخلی می باشند. بتونه سنگی نیز از این امر مستثنی نیست و اگر وارداتی باشد دارای قیمت بالاتری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از ‎پوشش نانو سرامیک با شماره های مجموعه در تماس باشید.

بتونه سنگی کاربرد های زیادی در ساختمان سازی و تعمیرات بدنه خودرو دارد. به همین دلیل بسیاری از سایت های اینترنتی اقدام به فروش این محصول کردند. بتونه سنگی دارای انواع مختلفی است و در درجه های کیفی مختلفی عرضه می شود. شما هنگام خرید این محصول باید دقت کنید که محصولی با کیفیت خریداری می کنید.

 

به اشتراک بگذارید:

administrator

شرکت بازرگانی رادین فعال در زمینه انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی و مشتقات رنگ و مواد اولیه و تولید کننده رنگ اتومبیلی ،ساختمانی و انواع تینر. برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره با کارشناس فروش مهندس حجاز تماس حاصل فرمائید: ۰۹۱۲۹۲۸۴۲۹۲---۰۲۱۶۶۰۹۵۷۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.